Mad-Music.pl

Nowy singiel Meghan Trainor – NO

Meghan-Trainor-No-2016

Długo oczekiwany singiel amerykańskiej piosenkarki, znanej z międzynarodowego hitu All About That Bass, ujrzał wreszcie światło dzienne! Meghan Trainor podzieliła się ze słuchaczami nowym utworem pod tytułem NO. Miał on swoją oficjalną premierę 4 marca.

Singiel zapowiada drugi krążek wokalistki zatytułowany Thank You, który jest podziękowaniem w stronę jej wielbicieli. W sprzedaży będzie dostępny już od 1 maja i wyjdzie on nakładem wytwórni Epic Records.

Za tekst odpowiada Meghan a współpracowała przy nim z Eric’iem Frederic oraz Jacob’em Kasher Hindlin. Natomiast za produkcję odpowiada Ricky Reed.

A oto wypowiedź artystki na temat piosenki:

It’s a big anthem for ladies about telling a dude, ‘Nah, I’m good—I’m out here on my own, and I’m good with it’. The scene is me in a club, and the dude comes up to me and I go, ‘No no no. I don’t need your hands all over me. I’m good. I’m gonna dance on my own with my girls’

 

 

Karolina Frelich

Zastępca redaktora naczelnego i grafik strony MAD-MUSIC.pl. Interesuje się nie tylko muzyką, ale także historią oraz literaturą. Nie jest wielbicielką polskiej muzyki. Zazwyczaj słucha pop'u i R&B, ale nie ogranicza się tylko do tych gatunków. Jej ulubieni artyści to Rihanna, John Newman, James Arthur i Adam Lambert. Prowadzi stronę na Facebook'u Gpeacock.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama