Mad-Music.pl

Nowy singiel Meghan Trainor – NO

Meghan-Trainor-No-2016

Długo oczekiwany singiel amerykańskiej piosenkarki, znanej z międzynarodowego hitu All About That Bass, ujrzał wreszcie światło dzienne! Meghan Trainor podzieliła się ze słuchaczami nowym utworem pod tytułem NO. Miał on swoją oficjalną premierę 4 marca.

Singiel zapowiada drugi krążek wokalistki zatytułowany Thank You, który jest podziękowaniem w stronę jej wielbicieli. W sprzedaży będzie dostępny już od 1 maja i wyjdzie on nakładem wytwórni Epic Records.

Za tekst odpowiada Meghan a współpracowała przy nim z Eric’iem Frederic oraz Jacob’em Kasher Hindlin. Natomiast za produkcję odpowiada Ricky Reed.

A oto wypowiedź artystki na temat piosenki:

It’s a big anthem for ladies about telling a dude, ‘Nah, I’m good—I’m out here on my own, and I’m good with it’. The scene is me in a club, and the dude comes up to me and I go, ‘No no no. I don’t need your hands all over me. I’m good. I’m gonna dance on my own with my girls’

 

 

Karolina Frelich

Karolina Frelich

Zastępca redaktora naczelnego i grafik strony MAD-MUSIC.pl. Interesuje się nie tylko muzyką, ale także historią oraz literaturą. Nie jest wielbicielką polskiej muzyki. Zazwyczaj słucha pop'u i R&B, ale nie ogranicza się tylko do tych gatunków. Jej ulubieni artyści to Rihanna, John Newman, James Arthur i Adam Lambert. Prowadzi stronę na Facebook'u Gpeacock.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama