Nowy singiel: One Direction – Perfect

1D_MITAM_STANDARD cover

Najpopularniejsza na świecie grupa pop – One Direction przedstawia nowy singiel zatytułowany „Perfect”. To drugi utwór z nadchodzącej, piątej płyty – “Made In The A.M.” Premiera CD zaplanowana jest na 13 listopada br. i dostępna będzie w wersji podstawowej oraz deluxe. Już teraz można ją zamówić m.in. tutaj a wersję cyfrową w serwisie  iTunes (standard – deluxe).

„Perfect” to pełna emocji ironiczna piosenka o miłości, której współautorami są Harry i Louis oraz Bunetta, Shatkin, Jacob Kasher, John Ryan, Maureen Anne McDonald, a za jej produkcję odpowiadają Julia Bunetta, Jesse Shatkin, AFTERHRS. Jest to kolejny po „Drag Me Down” i „Infinity”, utwór z mocnym gitarowym brzmieniem, ukazujący  nowe, dojrzalsze brzmienie One Direction.

Zespół przygotował wyjątkową niespodziankę z okazji premiery płyty! #1DLNDSession to konkurs, w którym fani z całego świata mogą wygrać wyjazd do Londynu i spotkać się ze swoimi idolami na specjalnym, kameralnym występie w listopadzie. Więcej informacji na temat polskiej edycji konkursu, który trwa do 23.10.2015 znaleźć można pod tym linkiem!

One Direction ma na swoim koncie ponad 65 milionów sprzedanych płyt i singli oraz występy przed 7,5 miliona fanów na całym świecie. Zespół jest prawdziwym fenomenem muzyki pop. W maju tego roku, zespół wygrał dwie nagrody Billboard Awards dla Najlepszej Grupy oraz Najlepszego Koncertującego Artysty, a niedawno wystąpili na prestiżowym Apple Music Festival w Londynie.