Nowy teledysk: Fly Project – So High

998BD9E3-FBA1-4131-B9EB-5499CB1EE055

Fly Project dał poznać się polskiej publiczności dzięki hitowi „Toca Toca”.  Duet właśnie wypuścił klip do ich najnowszego singla, „So High”. Kawałek ma już ponad 2 miliony wyświetleń na YouTube. To ulubiona piosenka fanów – na każdym koncercie publiczność śpiewa go wraz z duetem.

Teledysk utrzymany jest w czarno-białych kolorach z czerwonymi, zmysłowymi przebitkami. Fabuła video skupia się na ekstrawaganckich życiach 4 typów kobiet pożądanych przez każdego mężczyznę. Cztery międzynarodowe topmodelki zostały wyłonione po wymagających castingach, trwających łącznie kilka tygodni.

„Mimo, że zdjęcia trwały 48 godzin, był to jeden z łatwiejszych teledysków, które kręciliśmy. Wszystko było dobrze rozplanowane i przygotowane. Ja i Dan nagrywaliśmy przez 10 godzin

non-stop, ale na planie panował nastrój imprezy z przyjaciółmi i muzyką w tle” komentuje Tudor, wokalista Fly Project.

Trasa koncertowa #MostWanted w najbliższych tygodniach zawita do Turcji, Azerbejdżanu, Armenii, Rumunii i Rosji.

Fly Project po raz kolejny tworzą muzyczne hity, przy których każdy z nas świetnie bawi się na imprezach, ich bity poruszają wszystkich na parkiecie, a ręce same wznoszą się w górę bardzo wysoko, tak jak powiedziałby to zespół- „So High”.