Mad-Music.pl

Nowy teledysk: Gosia Andrzejewicz – Klucz.

IMG_5362

 

Gosia Andrzejewicz prezentuje nowy teledysk do piosenki “Klucz“, która pochodzi z niedawno wydanego krążka artystki pt. “Klucz“. Świetne video z dynamicznymi ujęciami zostało nakręcone w Berlinie przez SMOŁA STUDIO. Dworzec główny, stacja metra, łąka czy nadbrzeże i nieustanna gonitwa w celu odzyskania utraconego telefonu – to wszystko zawiera scenariusz klipu.

W moim odczuciu wiele osób czeka na to, że w ich życiu pojawi się ktoś, kto zmieni jego bieg, rozwiąże ich problemy, czy też wskaże im drogę bądź nada ich życiu sens. Przesłaniem tej piosenki jest to, że sami musimy stawiać sobie cele, sami musimy walczyć o nasze marzenia, a przede wszystkim musimy mocno wierzyć w siebie bo jeśli my tego nie zrobimy to nikt inny z nas tego nie zrobi. Myślę, że wybór lokacji jak i sama fabuła, zaistniały w sposób bardzo spontaniczny. Chciałam podejść to tego projektu inaczej niż zwykle, postawić na spontaniczność, emocje, uwiecznienie chwili. – Mówi wokalistka.

 

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!