Mad-Music.pl

Nowy teledysk MS MR “PAINTED”!! Poznaj szczegóły ich drugiej płyty “How Does It Feel”, której premiera już 17 lipca!!

MSMR-Painted cover-V3-71800700

Ich najnowszy teledysk utrzymany jest w stylu Stanley’a Kubricka. Koniecznie zobaczcie klip MS MR „PAINTED”!

Za reżyserię teledysku opowiada Tabitha Denholm, która stworzyła klipy m.in. dla Jessie J czy HAIM. „W teledysku bardzo mocno inspirowaliśmy się Kubrickiem, jak również dokumentem z lat 70, „The Secret Life of Plants”. Chcieliśmy skonfrontować w nim dwa środowiska: naturalne i sztuczne i sprawdzić, jak zareagują na zetknięcie ze sobą” mówią o swoim teledysku MS MR. Jaki jest tego efekt? Przekonajcie się o tym, oglądając klip. Jednak UWAGA – nie wszystko w tym eksperymencie poszło pomyślnie. „Zapraszamy do Odyseji!” podsumowuje swój klip duet.

Utwór MS MR „PAINTED” jest dostępny do kupienia w wersji cyfrowej m.in. TUTAJ.

Nowy album MS MR „How Does It Feel” ukaże się na rynku już 17 lipca 2015. Znajdzie się na nim 12 całkowicie nowych piosenek (w tym dwa utwory z gościnnym udziałem Tove Lo i MNDR). Pierwszy singiel z płyty, „PAINTED”, jest idealną zapowiedzią materiału, który znajdzie się na tym krążku.

Źródło: Sony Music Poland

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!