Mad-Music.pl

Nowy teledysk: Negatyw feat. Basia Janyga – Kochać Możesz Tylko Mnie.

NEGATYW

“Kochać możesz tylko mnie” to następny singel zespołu NEGATYW z płyty “ALBINOS”, wydanej w lutym 2014 roku. Gościnnie w piosence zaśpiewała Basia Janyga, wokalistka ze Śląska która w ubiegłym roku znalazła się w finałowej dwudziestce programu “The Voice of Poland”. Występowała wspólnie z takimi artystami jak m.in: Marek Piekarczyk, Dorota Miśkiewicz czy Maciej Maleńczuk.

“Chciałem aby ten teledysk był bardzo prosty, żeby był inny od wszystkich, nie chciałem aby coś przeszkadzało treści piosenki, gdyż słowa są w niej najważniejsze. Dlatego zdecydowałem się na krok, abyśmy zrobili go na jednym ujęciu w pełnym zbliżeniu “master shot”. Nie było to takie proste patrząc ciągle w obiektyw kamery i nie ruszając się przez kilkadziesiąt minut na jednym ujęciu przy pełnym zbliżeniu, aby wybrać ostateczną wersję” – mówi wokalista bandu.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!