Mad-Music.pl

Nowy teledysk Rihanny – Needed Me

Rihanna-Needed-Me-2016

Rihanna aktualnie jest w trasie koncertowej, którą promuje swój ósmy album Anti wydany 28 stycznia dzięki wytwórniom Westbury Road oraz Roc Nation. Ostatnio artystka opublikowała teledysk do Kiss It Better. Teraz przyszedł czas na kolejny. Video właśnie ukazało się do trzeciego singla Needed Me, który najbardziej został doceniony w USA.

Za napisanie do niego tekstu odpowiadają Dijon McFarlane, Robyn Fenty, Nick Audino, Lewis Hughesm Khaled Rohaim, Te Warbrick, Adam Feeney, Brittany Hazard, A. Sneed, Alicia Reneé Charles Hinshaw i Derrus Rachel. Za produkcję natomiast Mustard wraz z Mick’iem Schultz. Za reżyserię klipu – Harmony Korine.

 

Karolina Frelich

Karolina Frelich

Zastępca redaktora naczelnego i grafik strony MAD-MUSIC.pl. Interesuje się nie tylko muzyką, ale także historią oraz literaturą. Nie jest wielbicielką polskiej muzyki. Zazwyczaj słucha pop'u i R&B, ale nie ogranicza się tylko do tych gatunków. Jej ulubieni artyści to Rihanna, John Newman, James Arthur i Adam Lambert. Prowadzi stronę na Facebook'u Gpeacock.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama