Mad-Music.pl

Nowy utwór Christiny Aguilery – Telepathy feat. Nile Rodgers

christina-aguilera-telepathy-nile-rodgers-1

Na razie raczej nie zapowiada się na to, żeby Christina Aguilera wydała kolejny krążek. Amerykańska piosenkarka aktualnie postanowiła się udzielić w soundtracku stworzonym kolejnego serialu muzycznego The Get Down, na którym nie zabraknie także innych gwiazd między innymi Miguel’a czy Zayn’a. Wydawnictwo będzie miało premierę w ten sam dzień co film czyli 12 sierpnia.

Nad utworem w stylu disco zatytułowanym Telepathy Christina pracowała z innym muzykiem Nile’m Rodgers’em. Miała swoją premierę na Apple Music.

Za produkcję odpowiada Nelson George natomiast tekst do piosenki napisała znana tekściarka i pochodząca z Australii piosenkarka Sia.

 

 

Karolina Frelich

Karolina Frelich

Zastępca redaktora naczelnego i grafik strony MAD-MUSIC.pl. Interesuje się nie tylko muzyką, ale także historią oraz literaturą. Nie jest wielbicielką polskiej muzyki. Zazwyczaj słucha pop'u i R&B, ale nie ogranicza się tylko do tych gatunków. Jej ulubieni artyści to Rihanna, John Newman, James Arthur i Adam Lambert. Prowadzi stronę na Facebook'u Gpeacock.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!