OH WONDER NOSZĄ KORONĘ W NOWYM SINGLU „HALLELUJAH”

Londyński zespół zapowiada nowy album pierwszym podnoszącym na duchu singlem „Hallelujah”.

Po ponad dwóch latach od premiery „Ultralife„, Oh Wonder, tj. Josephine Vander Gucht i Anthony West, wydają nową muzykę i wyraźnie rozpoczynają nowy etap w swoim życiu. 

Hallelujah” opowiada o wierze w siebie, pomimo braku wsparcia ze strony osób nam bliskich. Piękne wokale artystów śpiewające w oktawie, atmosferyczna instrumentalizacja, którą zawsze niesamowicie kreują i wciągający tekst pozwalają pogrążyć się w utworze.

A co mówią autorzy

Hallelujah” to utwór o buncie, dedykowany każdemu, kto usłyszał kiedykolwiek, że nie może czegoś zrobić. Jako nastolatkowie zajęliśmy się tworzeniem muzyki i słyszeliśmy wielokrotnie, że nie jesteśmy wystarczająco dobrzy; że nigdy nie będziemy gwiazdami; że powinniśmy dać sobie spokój. Kiedy się poznaliśmy, zbliżyły nas do siebie podobne doświadczenia jeśli chodzi o niepowodzenia. Jednak przyświecał nam cel: tworzenie muzyki i koncertowanie na całym świecie. Po dwóch albumach oraz trasie obejmującej 43 kraje dopiero niedawno mogliśmy na spokojnie przeanalizować ostatnie pięć lat. „Hallelujah” to przypomnienie zarówno dla nas, ale i dla wszystkich, żeby nie baczyć na to, co myślą inni ludzie, pracować ciężko, być sobą i dawać siebie wszystko. To osobisty hymn o akceptacji, który – mamy nadzieję – zachęci wszystkich do włożenia korony, bez względu na to, co mówią inni dookoła

Singiel premierował wraz z kolorowym, tanecznym teledyskiem nakręconym na Ukrainie. Oglądając go, od razu można sobie wyobrazić jak podczas koncertu wszyscy krzyczą alleluja z uniesionymi rękami w górę.

Teraz pozostaje czekać na ogłoszenie albumu i trasy!