Oh Wonder szczęśliwi po latach w utworze „Happy”

Już za niecałe 3 tygodnie usłyszymy nowy album Oh Wonder, No One Else Can Wear Your Crown, a właśnie teraz zespół wydaje czwarty singiel promujący –  Happy.

Josephine i Anthony w Happy analizują miłość w czasach milenialsów. Utwór zainspirowany jest momentem, kiedy szczerze życzysz swojemu byłemu partnerowi szczęścia w nowym związku. Singiel powstał z myślą o byłej dziewczynie Anthony’ego. Po jednej stronie spektrum mamy I Wish I Never Met You skierowane do byłych Josephine, a po drugiej właśnie Happy o byłej Anthony’ego. Czyż to nie urocza para pisząca o swoich eks razem?

Poniżej możecie zobaczyć teledysk do tego utworu, do czego bardzo zachęcamy, ponieważ jest to jeden z najlepszych wideo zespołu. Duo odgrywa rozpad zespołu i przechodzi na kariery solowe. O tym co się dzieje dalej musicie się przekonać sami. Jest to bardzo personalne wideo, przesiąknięte charakterami artystów, więc nie da się go nie pokochać.

No One Else Can Wear Your Crown

NOECWYC zostało w całości napisane i wyprodukowane w domowym studiu Oh Wonder w Londynie, a w miksach uczestniczył Cenzo Townshend. Na jednym z kawałków możemy usłyszeć nawet szczekanie psa duetu. Na podstawową wersję albumu trafiło 10 utworów opisujących różnorodne emocje oraz doświadczenia, natomiast wersja deluxe zawiera 5 utworów akustycznych.

Motywami przewodnimi No One Else Can Wear Your Crown są samoakceptacja, dodawanie siły oraz radość. Słychać to nie tylko w Happy, ale również w omawianym wcześniej – Hallelujah, pierwszym singlu, który promował wydawnictwo. Josephine i Anthony napisali ten kawałek z myślą o wszystkich osobach, które usłyszały kiedyś, że nie mogą czegoś zrobić. Trzeci krążek zespołu to szczere i pogodne antidotum na trudne czasy, dzięki któremu uśmiech zamieszka na naszych twarzach.

No One Else Can Wear Your Crown – track lista

1. Dust
2. Happy
3. Better Now
4. Hallelujah
5. In And Out Of Love
6. How It Goes
7. Drunk On You
8. Nothing But You
9. I Wish I Never Met You
10. Nebraska

Czy Wy także nie możecie się doczekać, bo ja wyskakuję z siebie? Już 6-ego lutego lecę na imprezę premierową NOECWYC, w związku z tym oczekujcie sprawozdania i recenzji płyty w weekend  8-9 luty.