Mad-Music.pl

Olena powraca z singlem “Idziemy Dalej”!

Idziemy Dalej to tytuł najnowszego singla Oleny. Piosenka różni się od dotychczasowych wydawnictw piosenkarki. Olena tym razem pokazuje inną, nieco bardziej rozrywkową stronę swojej twórczości. Jak sama mówi: “To wesoły utwór, zależało mi na tym, by wywoływał dobre emocje. Chcę przekazać słuchaczowi zastrzyk pozytywnej energii, chwilę wytchnienia i beztroski, dodając jednocześnie otuchy i pewności siebie.”

Tekst opowiada o tym, że warto żyć chwilą. Żyć tak, by zapamiętać te najlepsze, najszczęśliwsze momenty i by było ich jak najwięcej. Teledysk do piosenki zrealizowany został przez grupę filmową Elemental Frames, gościnnie wystąpiła formacja taneczna Twerkout Crew.

Posłuchaj/pobierz:
https://wmg.lnk.to/OlenaIdziemyDalej

OLENA – wokalistka, skrzypaczka, autorka tekstów i muzyki, aranżuje swoje utwory. Kształcenie muzyczne rozpoczęła w wieku pięciu lat. Od szóstego roku życia gra na skrzypcach. Absolwentka PSM I i II stopnia oraz Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi w klasie skrzypiec. W grudniu 2015r. Olena zadebiutowała świątecznym singlem „Zakochaj się w Święta” wydanym przez wytwórnię muzyczną Konkol Music. Piosenka gościła na antenie m.in. Radio Zet, Rmf Fm. W 2016 roku, dzięki współpracy z Konkol Music, ukazał się Jej drugi singiel pt. „Demon. Piosenka zaistniała na playlistach największych rozgłośni radiowych w Polsce m.in. Radio Zet, Radio Eska, Rmf Fm. Teledysk grany jest przez muzyczne stacje telewizyjne takie, jak Eska Tv, 4FunTv. Olena kilkukrotnie występowała na Scenie DDTVN.

Lubi kino akcji, s-f, komedie, horrory, powieści Stephena Kinga. Jest uzależniona od obserwacji nocnego nieba, zakochana w atmosferze NYC. Jej ulubieni artyści to m.in. Freddie Mercury, Ella Fitzgerald, Marcus Miller. W dzieciństwie fanka zespołu Queen. Olena – czeska i ukraińska odmiana imienia Helena, z jęz. starogreckiego „Blask Księżyca”.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!