Olsztyn Green Festival 2018 – co wiemy?

Piąta edycja olsztyńskiego festiwalu standardowo odbędzie się nad jeziorem Ukiel – w pięknym otoczeniu natury w sierpniowy weekend wystąpi cała gama wybitnych muzyków. Green jako jeden z niewielu skupia się wyłącznie na polskich twórcach, więc to doskonała okazja, by zapoznać się z doskonale rozwijającą się rodzimą sceną muzyczną.

Nie da się ukryć, że co roku organizatorzy zapewniają co raz ciekawszy line–up, a uczestnicy co raz chętniej przybywają na Warmię, bo w ubiegłej edycji udział wzięło blisko 30 tysięcy słuchaczy. W poprzednich latach na olsztyńskich scenach zagrali, m.in. Hey, Ania Dąbrowska, Organek czy Voo Voo.

Już pierwsze ogłoszenia koncertowe zachęcały, by uważniej przyjrzeć się Green Festivalowi. Cechą tego dwudniowego wydarzenia jest ogromna różnorodność, jeśli chodzi o muzykę. Co ważne, festiwal stawia nie tylko na „wyjadaczy” sceny muzycznej, ale także na debiutujących muzyków.

W weekend 17–18 sierpnia (piątek i sobota, a nie jak do tej pory sobota i niedziela) zagrają: Pola Rise, Coma, niXes, Otsochodzi, Bitamina, Kortez, Ralph Kaminski, Arkadiusz Jakubik, Bisz/Radex, Brodka, Natalia Nykiel, Grubson, L.U.C z gośćmi, król, projekt Albo Inaczej 2 (Monika Borzym, Ralph Kaminski, Ten Typ Mes, Justyna Święs, Grammatik), Rosalie.

Olsztyn Green Festival to nie tylko koncerty, ale również spotkania z muzykami w namiocie CoJestGrane24 czy inne wydarzenia towarzyszące (takie jak: strefa foodtrucków, fashion trucki, strefa dla dzieci, eventy propagujące ekologiczny i zdrowy tryb życia).

 

Bilety wciąż są dostępne w dwóch możliwościach: karnety po 85 zł i jednodniowe wejściówki po 55 zł.


Więcej:

Olsztyn Green Festival na Facebooku

Strona WWW

Bilety