OMI, autor wakacyjnego hitu „Cheerleader”, prezentuje teledysk do nowego signla – 'Hula Hoop’

OMI Me 4 U album cover small

O tym jamajskim wokaliście stało się głośno za sprawą utrzymanego w reggae’owej stylistyce przeboju „Cheerleader (Felix Jaehn Remix)”. Singiel OMI’ego zdobył szczyty list przebojów na całym świecie i stał się jednym z najpopularniejszych wakacyjnych hitów!

Jego najnowsza propozycja – utwór „Hula Hoop” doczekał się właśnie premiery teledysku Utrzymany w wakacyjnym klimacie obraz nakręcono w Miami na Florydzie.

Utwór zapowiada debiutancką płytę – „ME 4 U”, której premiera zaplanowana jest na 16 października 2015.

Można ją już teraz zamówić w sprzedaży cyfrowej – kliknij TUTAJ.

OMI zaprasza fanów do udziału w zabawie – Hula Hoop Challenge! Jeśli uważasz, że potrafisz kręcić kołem hula hup, nagraj filmik i opublikuj go oznaczając hashtag’iem  #HulaHoopLoop. Więcej szczegółów TUTAJ.

OMI to pierwszy artysta od 22 lat, którego hit ‘Cheerleader’ utrzymywał się na #1 miejscu listy Billboard Hot 100 przez 6 tygodni! Teledysk do piosenki liczy prawie pół miliarda odtworzeń na YT, a sama piosenka była streamingowana ponad 400mln razy na Spotify.  „Cheerleader” otrzymał również  nominacje do MTV Video Music Awards w kategorii „Song of Summer” oraz Teen Choice 2015 “Choice Summer Song”.