OMI – autor wakacyjnego hitu 'Cheerleader’ wydaje debiutancki album 'Me 4 U’ (premiera CD 16.10)

OMI Me 4 U album cover small

To jeden z najgłośniejszych debiutów ostatnich miesięcy. Jego singiel „Cheerleader (Felix Jaehn Remix)” zdobył szczyty list przebojów na całym świecie i stał się jednym z najpopularniejszych wakacyjnych hitów! Teraz OMI z dumą ogłasza, że jego debiutancki album „ME 4 U” ukaże się na CD już 16 października 2015. Na krążku oprócz hitu tegorocznych wakacji znajdzie się jego nowy singiel „Hula Hoop”.

Posłuchaj OMI „Hula Hoop” na YouTube. Piosenka dostępna również we wszystkich serwisach streamingowych oraz sprzedaży cyfrowej – kliknij TUTAJ.

Wszyscy, którzy zamówią album przed premierą, otrzymają od razu dwa pierwsze single artysty, a w kolejnych tygodniach nowe utwory.

OMI to pierwszy artysta od 22 lat, którego reggae’owy hit utrzymuje się na #1 miejscu listy Billboard Hot 100 przez blisko 6 tygodni! Teledysk do piosenki liczy prawie pół miliarda odtworzeń na YT, a sama piosenka była streamingowana ponad 400mln razy na Spotify.  „Cheerleader” otrzymał również  nominację do tegorocznej nagrody MTV Video Music Awards w kategorii „Song of Summer”.