Open’er Festival 2022 – co wiemy do tej pory?

Open’era nie musimy przedstawiać chyba nikomu. Coroczny letni festiwal odbywa się na przełomie czerwca i lipca na gdyńskim Kosakowie. Dwie ubiegłe edycje musiały zostać odwołane z powodu pandemii, jednak w tym roku są już realne szanse na to, aby kolejna odsłona odbyła się planowo. W tym roku czterodniowa muzyczna impreza zaplanowana jest od 29 czerwca do 2 lipca.

Udział potwierdziło już sporo artystów, część została przeniesiona z odwołanego w 2020 line-upu.

W te wakacje na scenie usłyszymy między innymi Twenty One Pilots, Glass Animals, Doje Cat, Sky Ferreire, Tove Lo czy też  The Chemical Brothers. Swój udział potwierdzili też zwycięscy Eurowizji, czyli włoska grupa Maneskin. Ponownie na festiwalu zaśpiewa też Dla Lipa i grupa Years&Years w nowej odsłonie. Nie znamy jeszcze polskiej części line-upu, ale na pewno będzie równie bogata jak w poprzednich latach.

Bilety są wciąż do kupienia w regularnej cenie, a ci którzy nabyli wejściówki na odwołane edycje mogą wciąż wymienić je na tegoroczne.Niedługo na pewno poznamy więcej szczegółów na temat programu tegorocznej edycji, ale już teraz zapowiada się rewelacyjnie!