ORANGE WARSAW FESTIVAL OGŁASZA PIERWSZYCH WYKONAWCÓW

W czwartek w końcu poznaliśmy czworo wykonawców tegorocznej edycji Orange Warsaw Festival.
Line-up otworzyli: Cardi B i Solange jako headlinerki, a także Troye Sivan i Marshmello.
W tym roku festiwal odbędzie się od 31 maja do 1 czerwca, standardowo na warszawskim Służewcu.

Cardi B
Raperka I autorka tekstów pochodząca z Nowego Jorku. Jedno z najwiekszych odkryc ostatnich lat. Jej debiutancki album był jednym z najlepiej sprzedających się wydawnictw ubiegłego roku. Zawładnęła publicznością przede wszystkim dzięki swojemu charakterowi i kontrowersyjnej twórczości. Jej klipy na YouTube mają miliardy wyświetleń, a piosenki można usłyszeć na niemal każdej imprezie. Na swoim koncie mimo tak krótkiej kariery ma liczne nagrody, między innymi na takich galach jak Bet Awards i Bilboard Music Awards.

Solange
Zadebiutowała w 2002 roku. Znana jest z mieszania różnych gatunków – między innymi jazzu, funk’u, R’n’B I elektroniki. 3 lata temu jej album “A Seat At The Table” zadebiutował na szczycie Billboard Top 200 I zapewnił jej nagrodę Grammy. Artystka przez swoją unikatową twórczość promuje niezwykle ważne społeczne i polityczne wartości takie jak sprawiedliwość i równouprawnienia.

Troye Sivan jest jednym z najciekawszych popowych artystów młodego pokolenia. Jego kariera rozpoczęła się już kilka dobrych lat temu za pośrednictwem kanału na YouTube, gdzie jako nastolatek nagrywał vlogi. Dziś jest jednym z najsilniejszych głosów społeczności LGBT i wzorem do naśladowania dla wielu nastolatków.

O Marshmello zrobiło się głośno około 4 lata temu za sprawą remixu piosenki Jacka Ü. W 2016 roku ukazał się jego debiutancki album Joytime, który pokazał że Marshmello zostanie nową wielką gwiazdą muzyki elektronicznej. Niedługo później wydał singiel Alone, który do dziś na YouTube odtworzono ponad
miliard razy. Z każdym kolejnym dniem grono jego wielbicieli rośnie. Fani pokochali zarówno jego muzykę, jak i
wizerunek – twarz schowana za maską uśmiechniętej pianki. Muzyk wielokrotnie podkreśla, że najważniejsza jest twórczość a nie wygląd. Totalnie to kupujemy!

Bilety na festiwal już w sprzedaży! Karnety Early Bird dostępne w sprzedaży od 25 stycznia do 12 lutego lub do wyczerpania puli. Cena karnetu Early Bird to 389 zł, a z rabatem dla klientów Orange 331 zł.