Mad-Music.pl

PALOMA FAITH prezentuje drugą odsłonę nowej płyty ‘The Architect’ – posłuchaj ‘Guilty’!

Zaledwie 3 tygodnie pozostały do premiery nowej, długo oczekiwanej płyty Palomy Faith – ‘The Architect’.

Krążek promowany jest przez singiel ’Crybaby’ (najlepiej grany utwór w brytyjskich radiach w karierze Palomy!) a teraz także przez drugi utwór z płyty – klasyczną balladę „Guilty”. Towarzyszy jej futurystyczny teledysk, będący kontynuacją fabularnej historii z ‘Crybaby’.

Paloma o okolicznościach powstania piosenki, której współautorami są także Wayne Hector i Ella Henderson: „Napisałam ją w tygodniu, w którym ogłoszono Brexit. Jest głosem kogoś, kto głosował za opuszczeniem Unii Europejskiej a później żałował swojej decyzji. Zmyliła go prowadzona w mediach kampania i nie wystarczająca ilość informacji. Starałam się pokazać, jak czuje się teraz taka osoba.”

Wątki polityczne i społeczne są mocno obecne na płycie „The Architect”, której premiera odbędzie się 17 listopada (zamów przed premierą TUTAJ). Wyjątkowo nie jest to płyta o miłości, ale o macierzyństwie, współczesnych niepokojach obywateli, wpływie technologii na poczucie osamotnienia i obawach o przyszłość świata zachodniego. Muzycznie to wciąż jednak klasyczna Paloma – świetnie odnajdująca się w podniosłych, orkiestrowych klimatach po dźwięki soul, disco czy electro popu. Przy płycie udzielały się – wokalnie bądź jako współautorzy czy producenci – takie gwiazdy jak Sia, John Legend, Rag’n’Bone Man, aktor Samuel L. Jackson, aktywista Owen Jones a także Starsmith (autor hitów m.in. Ellie Goulding, Kylie Minogue) czy Eg White (Adele, Florence + The Machine).

 

Tracklista ‘The Architect’:

 1. Evolution ft. Samuel L. Jackson
 2. The Architect
 3. Guilty
 4. Crybaby
 5. I’ll Be Gentle ft. John Legend
 6. Politics of Hope ft. Owen Jones
 7. Kings and Queens
 8. Surrender
 9. Warrior
 10. Til I’m Done
 11. Lost and Lonely
 12. Still Around
 13. Pawns ft. Baby N’Sola, Janelle Martin & Naomi Miller
 14. WW3
 15. Love Me As I Am

dodatkowe utwory w wersji deluxe:

 1. Power to the Peaceful
 2. Tonight’s Not the Only Night
 3. My Body
 4. Price of Fame

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!