Patty – (Zabiłeś Tę Miłość) Nie Ma Nas obejrzało już ponad 20 milionów osób!

patty

To ogromny sukces młodej debiutantki, która zrobiła oszałamiającą karierę w Polsce, ale było o niej głośno także poza za granicami kraju.

Mówi się, że Patty jest kontrowersyjna, nieobliczalna, szczera do bólu i walczy do upadłego. Ostatnia jej piosenka zszokowała wszystkich! Jednak młoda wokalistka czuła potrzebę napisania właśnie takiego utworu, który ukaże innym mechanizmy działania show-biznesu.

Wszystkie piosenki Patty znalazły się na pierwszych miejscach najczęściej pobieranych piosenek w serwisie Muzodajnia.pl., a sama Patty na 4 miejscu wśród artystów, których utwory pobierano drogą elektroniczną. Przed nią znalazł się tylko Rafał Brzozowski, Ewelina Lisowska i Sylwia Grzeszczak.

Pod koniec roku 2013 Vevo Polska ogłosiło, że to jej teledysk był najczęściej oglądanym teledyskiem w Polsce w 2013r., wyprzedzając tym samym zagranicznych artystów takich jak Rihanna czy One Direction.

Artystka po wydaniu ostatniego singla, chciała odpocząć muzycznie. Jak sama mówi: ”Potrzebuję wyciszenia i energii na dalszą pracę. Chcę pisać nowe piosenki, ale żeby napisać dobry utwór trzeba czasem się wyciszyć i spojrzeć na wszystko z boku. Widzę dobre i złe strony mojej ostatniej piosenki. Wiem, że dla niektórych to był błąd, może i był, ale w tamtym czasie tak właśnie czułam. Myślę, że dzisiaj dojrzałam już do krytyki, dojrzałam do tego by zrozumieć show-biznes. Każdy czasem popełnia błędy, każdy z nas jest tylko człowiekiem. Dzisiaj chce tworzyć muzykę, muzykę którą czuję. Nie chce już się obrażać na cały świat.” – powiedziała Patty.

Wokalistka w ostatnim czasie założyła videobloga, którego ogląda tysiące fanów. Radzi w nim jak można zrobić karierę w internecie, jak radzić sobie z hejtami i z pewnością poruszy wiele problemów, z którymi na co dzień borykają się jej rówieśnicy.

Patty podbiła serca fanów piosenką ”Nie ma nas”, która dzisiaj przekroczyła 20 milionów odsłon na YouTube. Taki sukces jaki osiągnęła Patty na YouTube udało się uzyskać tylko kilku artystom w Polsce.

Źródło: Muzodajnia.pl