Pawbeats i Roksana Węgiel w nowym singlu z “Nocnej”

Marcin Pawłowski opublikował kolejny singiel z albumu „NOCNA”. W teledysku do utworu “Przyjdź po mnie” gościnnie pojawiła się jedna z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia – Roksana Węgiel.

Najnowszy klip Pawbeatsa jest kolejnym, który został nagrany metodą na setkę przy jednoczesnym nagrywaniu teledysku mastershotem, czyli jednym ujęciem. Bydgoski producent dużą część albumu realizował w wyżej wspomniany sposób – “Zawsze chciałem tak tworzyć muzykę i zdecydowałem, że NOCNA będzie pierwszą taką płytą.” Pod koniec klipu pojawia się wokalistka Sarsa, co zapewne jest zapowiedzią kolejnego singla.

Preorder „NOCNEJ” dostępny jest w trzech formach – CD Deluxe, dwupłytowego wydania winylowego oraz wyprzedanej już wersji „NIGHT BOX”, której zawartość jest nieznana.

Album “NOCNA” to piąty album w dorobku Pawbeatsa, charakteryzujący się łączeniem brzmień akustycznych instrumentów i elektroniki, popu z hip-hopem. Projekt Pawbeats Orchestra od początku swojej działalności budował mosty między gatunkami muzycznymi. Pawbeats jest autorem muzyki i współautorem części tekstów. Za okładkę odpowiada popularny na całym świecie ilustrator Paweł Kuczyński.

Album “NOCNA” dostępny jest na stronie www.pawbeats.com/preorder

Partnerem projektu jest Miasto Bydgoszcz.