Mad-Music.pl

Podwójna Platyna dla Szymona Chodynieckiego!

image001

Debiutancki singiel Szymona Chodynieckiego, pt. „Sam na sam” zdobył już status podwójnej platyny! To niewątpliwie jeden z największych hitów ostatnich miesięcy.

Premiera singla odbyła się w czerwcu minionego roku. „Sam na sam” szybko zdobył popularność i przez wiele miesięcy był jednym z najchętniej granych utworów w stacjach radiowych, co uplasowało go w czołówce listy AirPlay.

Pod koniec 2015 roku KLIP do utworu został okrzyknięty polskim teledyskiem roku 2015. Wideo Szymona Chodynieckiego nominowane przez Vevo w kategorii POLAK POTRAFI uzyskało największą ilość głosów zostawiając w tyle m.in. „Naucz mnie” Sarsy.

Szymon ma zaledwie dwadzieścia jeden lat, sam pisze, komponuje i produkuje. Jest multiinstrumentalistą – gra na wiolonczeli, gitarze, fortepianie i perkusji. Obecnie pracuje nad swoją debiutancką płytą. Tymczasem już na początku maja Artysta zaprezentuje kolejny singiel.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama