Post Malone: nowy kawałek już wkrótce!

Podczas wizyty w programie „The Tonight Show Starring Jimmy Fallon” Post Malone zdradził, że już wkrótce będziemy mogli usłyszeć jego premierowy utwór.

Kawałek zatytułowany „sunflower”, nagrany wspólnie ze Swae Lee, pojawi się na soundtracku do animacji „Spider-Man Uniwersum”. Premiera filmu odbędzie się jeszcze w tym roku. Jimmy Fallon zaprezentował widzom krótki fragment utworu.

W magazynie „Rolling Stone” ukazał się artykuł, w którym Troye Sivan oraz 5 Seconds of Summer opowiadają o fascynacji muzyką Post Malone. Przypominamy, że zarówno Sivan, jak i 5SOS, nagrali covery kolejno „Better Now” i „Stay” w ramach wydawnictw Spotify Sessions.

– „Better Now” brzmi dokładnie tak, jak rok 2018. To muzyczna reprezentacja współczesnego świata i tego, co najbardziej interesuje teraz ludzi. (…) Najbardziej w twórczości Posta urzekło mnie to, że wkłada w nią całe swoje serce. W jego muzyce jest bardzo dużo melancholii i myślę, że dzięki temu tak dobrze trafia do słuchaczy – powiedział Troye Sivan.

5SOS docenili „Stay” za sposób, w jaki Post Malone łączy wpływy nowszej i starszej muzyki:

– Słychać tam gitarę w stylu The Beatles i elementy punka… Nic nie brzmi sztucznie. Wszystko płynie bardzo naturalnie. A historia jest prawie jak u Boba Dylana. Bardzo łatwo jest nam utożsamić się z Post Malone’em, bo sami mamy trudność w określeniu, jakiego gatunku jest nasza muzyka. Dzięki niemu zrozumieliśmy, że możemy robić po prostu to, na co mamy ochotę.