Powrót kompilacji „Anjunabeats Worldwide”

Po kilku latach przerwy, do kalendarza wydawniczego Anjunabeats, powraca jedna z najciekawszych serii w historii brytyjskiego labela. Każda odsłona nie tylko przełamywała standardy, ale też kreowała gwiazdy sceny klubowej. Jak będzie w przypadku DJ’a Grum?

Znajdująca się w stolicy Anglii wytwórnia Anjunabeats, to absolutny światowy top wydawców muzyki elektronicznej. Wielokrotnie wyróżniana i nagradzana, również jako najlepszy brytyjski label. Ceniona za oryginalny styl i przede wszystkim za to, że zawsze stawia jakość ponad ilość. Firma założona została w 2000 roku przez grupę Above & Beyond i wypromowała wielu doskonale znanych dziś artystów. Do najważniejszych należą Arty, Jaytech, Kyau & Albert, Super8 & Tab, Oliver Smith, Maor Levi, Mat Zo, czy polski producent Nitrous Oxide.

Słynna Anjuna to także genialne, dopracowane w najdrobniejszych szczegółach kompilacje, wyróżniające się nie tylko designem ale i zawartością muzyczną. Przed Wami kolejna z nich, siódma odsłona serii „Anjunabeats Worldwide”, wydawnictw prezentujących możliwości nowych talentów z całego globu. Tym razem Graeme Shepherd, szkocki artysta ukrywający się pod pseudonimem Grum. Pochodzący z Glasgow muzyk, który już może pochwalić się m.in. kilkoma bestsellerami na platformie Beatport.

Energetyczny mix, składający się z kompozycji autora, ekskluzywnych utworów oraz remiksów.

Tracklista:

 1. Grum – Worldwide Intro
 2. Naden – Rivers
 3. Lane 8 & Kidnap Kid – Aba (Yotto Remix)
 4. Grum – Inflight
 5. Rolo Green – Napier
 6. Dirty South feat. Rudy – The First Time
 7. Seven Lions & Jason Ross feat. Paul Meany – Higher Love (Grum Remix)
 8. Fehrplay – Aria
 9. Jaytech – Rocinante
 10. Grum feat. Chris Sevier – We Are One
 11. Spencer Brown – Downpour
 12. Grum – Shining
 13. Grum – Price Of Love
 14. Genix – Maheno
 15. Oliver Smith – Gemini
 16. FM-84 & Ollie Wride – Running In The Night (Josep & Kane Remix)
 17. Grum & Josep – The Love You Feel