POZNAJEMY PIERWSZYCH WYKONAWCÓW KRAKÓW LIVE FESTIVAL!

Na reszcie! Wszyscy możemy odetchąć z ulgą i, od jutra, kupować bilety!

Organizatorzy Kraków Live Festival’u kazali nam długo czekać na ogłoszego tegorocznego festiwalu, ale właśnie poznaliśmy pierwszych artystów. Wydarzenie odbędzie się 16-17. sierpnia na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie, a wystąpią niżej opisani wykonawcy.

Post Malone

Raper odwiedzi Polskę po raz drugi. W ubiegłym roku był gościem Open’er Festival. Jego ostatni album „Beerbongs & Bentleys” (2018) ulokował jest na pierwszym miejscu listy Billboard i pobił wiele rekordów streaming’owych. Ponadto, album „Stoney (2016) jest najdłużej znajdującym się krążkiem na liście Top R&B and Hip-Hop albums prowadzonej przez Billboard. Ostatnim singlem artysty jest piosenka nadgrana do soundtrack’u filmu „Spider-Man: Uniwersum” – „Sunflower„.

DJ SNAKE

Francuzki producent zadebiutował na scenie międzynarodowej w 2013 roku utworami takimi jak „Bird Machine” czy „Turn Down for What„, które zdefiniowało 2014 rok. Jednak interesującym faktem jest, że zanim to się stało, był on jednym z producentów albumów „Born This Way” oraz „ARTPOPLady Gagi. Najnowszym singlem artysty jest utwór „Taki Taki„, który wykonują Selena Gomez, Ozuna oraz Cardi B.

Macklemore

Autor hitów takich jak „Thrift Shop” i „Can’t Hold Us” także po raz kolejny zawita do Polski. Niezależny raper niedawno wystąpił gościnnie na albumie Clean Bandit, pozostawił nas z albumem „Gemini” i udał się na wspólną trasę koncertową z Keshą. Może ktoś z was miał okazję zobaczyć artystę w ubiegłym roku?

Years & Years

Electropop’owy zespół przywiózł swoje magiczne Palo Santo do Warszawy na początku tego miesiąca, a już dowiadujemy się, że Olly Alexander, Mikey Goldsworthy i Emre Türkmen powracają do naszego kraju. Ich debiutancki album „Communion” niezwłocznie został numerem jeden w Wielkiej Brytanii. Tworząc drugi album „Palo Santo” artyści wykreowali cały dystopijny świat włącznie z językiem i alfabetem przedstawionym fanom. Na walentynki wraz z MNEK wydali nowy singiel „Valentino„.

Do zobaczenia na festiwalu!