Mad-Music.pl

POZNAJEMY PIERWSZYCH WYKONAWCÓW KRAKÓW LIVE FESTIVAL!

Na reszcie! Wszyscy możemy odetchąć z ulgą i, od jutra, kupować bilety!

Organizatorzy Kraków Live Festival’u kazali nam długo czekać na ogłoszego tegorocznego festiwalu, ale właśnie poznaliśmy pierwszych artystów. Wydarzenie odbędzie się 16-17. sierpnia na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie, a wystąpią niżej opisani wykonawcy.

Post Malone

Raper odwiedzi Polskę po raz drugi. W ubiegłym roku był gościem Open’er Festival. Jego ostatni album “Beerbongs & Bentleys” (2018) ulokował jest na pierwszym miejscu listy Billboard i pobił wiele rekordów streaming’owych. Ponadto, album “Stoney (2016) jest najdłużej znajdującym się krążkiem na liście Top R&B and Hip-Hop albums prowadzonej przez Billboard. Ostatnim singlem artysty jest piosenka nadgrana do soundtrack’u filmu “Spider-Man: Uniwersum” – “Sunflower“.

DJ SNAKE

Francuzki producent zadebiutował na scenie międzynarodowej w 2013 roku utworami takimi jak “Bird Machine” czy “Turn Down for What“, które zdefiniowało 2014 rok. Jednak interesującym faktem jest, że zanim to się stało, był on jednym z producentów albumów “Born This Way” oraz “ARTPOPLady Gagi. Najnowszym singlem artysty jest utwór “Taki Taki“, który wykonują Selena Gomez, Ozuna oraz Cardi B.

Macklemore

Autor hitów takich jak “Thrift Shop” i “Can’t Hold Us” także po raz kolejny zawita do Polski. Niezależny raper niedawno wystąpił gościnnie na albumie Clean Bandit, pozostawił nas z albumem “Gemini” i udał się na wspólną trasę koncertową z Keshą. Może ktoś z was miał okazję zobaczyć artystę w ubiegłym roku?

Years & Years

Electropop’owy zespół przywiózł swoje magiczne Palo Santo do Warszawy na początku tego miesiąca, a już dowiadujemy się, że Olly Alexander, Mikey Goldsworthy i Emre Türkmen powracają do naszego kraju. Ich debiutancki album “Communion” niezwłocznie został numerem jeden w Wielkiej Brytanii. Tworząc drugi album “Palo Santo” artyści wykreowali cały dystopijny świat włącznie z językiem i alfabetem przedstawionym fanom. Na walentynki wraz z MNEK wydali nowy singiel “Valentino“.

Do zobaczenia na festiwalu!

 

Beata Siemaszko

Polub nas!

Reklama

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama