Mad-Music.pl

[PREMIERA] Czy wszyscy nienawidzą The Chainsmokers?

The Chainsmokers to jeden z najpopularniejszych twórców DJskich na świecie, a świadczyć o tym mogą chociażby statystyki odtworzeń w serwisach streamingowych. Panowie tworzą barwną muzykę, która albo zrzesza albo dzieli, którą albo się kocha albo nienawidzi – czy stąd pomysł na najnowszy singiel, Everybody Hates Me?

Premierę Everybody Hates Me poprzedziły dwa utwory, You Owe Me Sick Boy, które odbiły się  głośnym echem w sieci. Duet ma na koncie nie tylko łączną liczbę wyświetleń, którą szacuje się na dziesięć miliardów, ale także prestiżową nagrodę jaką jest Grammy. The Chainsmokers jednak nie spoczywa na laurach ani nie zamierza odpoczywać – właśnie zakończyli europejską część trasy koncertowej, a już za moment rozpoczyną rezydencję w XS Nightclub w Las Vegas. 

 

 

Ta dwójka to na pewno fenomen na skalę światową – tworzą od zaledwie sześciu lat, a na ich koncertach pojawiło się ponad dwa miliony fanów!


Więcej:

The Chainsmokers na Facebooku

Małgorzata Soboczyńska

Wiele razy w życiu wybrałam zły kierunek, ale w końcu dotarłam tam, gdzie być powinnam. Studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną, a tu spełniam muzyczne marzenia.

Inspirują mnie Ralph Kaminski, Coldplay, Kortez, Paweł Domagała, LemON – czyli w wielkim skrócie muzyka wrażliwa. Ale jestem otwarta na wszystko co dobre, nie skreślam żadnego gatunku ani muzyka! I tym co wpada mi w ucho, dzielę się tutaj :)

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama