Mad-Music.pl

[PREMIERA] “Done For Me” – “Voicenotes” Charliego Putha nadchodzi wielkimi krokami!

Najnowsze wydawnictwo młodego wokalisty pierwotnie premierę miało mieć na początku tego roku. Jednak terminy przesunęły się przez perfekcjonizm Charliego, według którego wciąż nie wszystko wyglądało tak jak powinno. 

Pomimo że Voicenotes pojawi się dopiero w maju, Puth postanowił wynagrodzić fanom czas oczekiwania – do tej pory w mediach społecznościowych ukazały się trzy utwory promujące nadchodzący krążek. Już teraz biją rekordy popularności, a jak będzie z kolejnym kawałkiem?

“Sam zajmuję się produkcją, a to wymaga wiele. Z mojego punktu widzenia album jeszcze nie jest doskonały”.

 

Done For Me powstało przy współpracy z Kehlani – jedną z czołowych twórców gatunku R&B. I choć ma zaledwie 23 lata, została już nominowana do prestiżowej nagrody Grammy i spełniła jedno z największych marzeń – zaśpiewała w duecie ze Steviem Wonderem.

Od premiery minęły zaledwie dwadzieścia cztery godziny, a audio utworu na YouTube sięga już pierwszego miliona odsłuchań.


Więcej:

Charlie Puth na Facebooku

Strona WWW

Kehlani na Facebooku

Strona WWW

Avatar

Małgorzata Soboczyńska

Wiele razy w życiu wybrałam zły kierunek, ale w końcu dotarłam tam, gdzie być powinnam. Studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną, a tu spełniam muzyczne marzenia.

Inspirują mnie Ralph Kaminski, Coldplay, Kortez, Paweł Domagała, LemON – czyli w wielkim skrócie muzyka wrażliwa. Ale jestem otwarta na wszystko co dobre, nie skreślam żadnego gatunku ani muzyka! I tym co wpada mi w ucho, dzielę się tutaj :)

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!