Mad-Music.pl

[PREMIERA] Kodaline w zupełnie nowej odsłonie!

Irlandzki indierockowy band zasłynął utworami All I Want czy High Hopes – opatrzonymi wyjątkowymi teledyskami, które wzbudzały całą gamę emocji. Follow Your Fire to zupełnie nowy rozdział w twórczości zespołu – odmieniona o sto osiemdziesiąt stopni grupa odcina się od ballad i zaczyna od ognistej premiery!

Najnowsza propozycja kwartetu – kawałek Follow Your Fire jest efektem współpracy z twórcami hitów Stevem Macem i Johnnym McDaidem. To także zwiastun nowej, trzeciej płyty Kodaline i wyraźny efekt współpracy z Kygo, której efektem był taneczny singiel ‘Raging’.

O Kodaline ostatnio głośno było za sprawą singla Brother i mimo, że utwór zapowiadał nową płytę już w czerwcu ubiegłego roku, nagranie jej zajęło dłużej niż planowano.

Follow Your Fire zapowiada ogromny sukces, po kilku dniach osiągając MILION wyświetleń!

 

 

“Chcieliśmy mieć pewność, że nagramy najlepsze dźwięki z możliwych! Jesteśmy bardzo zadowoleni, z tego co udało nam się zarejestrować […] Obserwowałem, jak chłopaki otwierają się na nowe dźwięki. To, że od kilku lat nieprzerwanie piszą nowe piosenki wyćwiczyło w nich łatwość opanowania czyichś serc i umysłów.”


Więcej:

Kodaline na Facebooku

Strona WWW

Avatar

Małgorzata Soboczyńska

Wiele razy w życiu wybrałam zły kierunek, ale w końcu dotarłam tam, gdzie być powinnam. Studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną, a tu spełniam muzyczne marzenia.

Inspirują mnie Ralph Kaminski, Coldplay, Kortez, Paweł Domagała, LemON – czyli w wielkim skrócie muzyka wrażliwa. Ale jestem otwarta na wszystko co dobre, nie skreślam żadnego gatunku ani muzyka! I tym co wpada mi w ucho, dzielę się tutaj :)

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!