Mad-Music.pl

PREMIERA: Marquess – Favoritas

Marquess - Favoritas

Album dostępny już w serwisie Muzodajnia:

http://www1.plus.pl/muzodajnia/main/album.html?albumId=634228&artistId=570098&t=Marquess%2BFavoritas

Nie trzeba urodzić się na Półwyspie Iberyjskim albo w Ameryce Łacińskiej, aby przekonująco wykonywać latynoski pop. Dowodem na to jest blisko 10-letnia, usłana sukcesami, kariera niemieckiego zespołu Marquess. Oraz prezentowana, szósta w dyskografii, studyjna płyta“Favoritas”. Prawdziwy smakołyk dla kochających gorące rytmy i romantyczne melodie.

Sascha Pierro (śpiew), Christian Fleps (klawisze), Dominik Decker (gitara) i Marco Heggen (gitara basowa, klawisze) na płycie”Favoritas” zamieścili swoje ulubione latynoamerykańskie przeboje w nowych aranżacjach: “Que Sera”, “Porque Te Vas”, “Guantanamera”, “Besame Mucho”, czy “Livin’ La Vida Loca”. Całość promują piosenki “El porompompero”oraz „Me va, Me va.

W Niemczech płyta już miała premierę i odniosła wielki sukces. Niewykluczone, że Marquess doczeka się go również w Polsce, gdzie od samego początku ma liczne i wierne grono fanów.

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama