Mad-Music.pl

[PREMIERA] Natalia Przybysz “Światło nocne” promuje na czarno!

Światło nocne jest piątym albumem w karierze Natalii, choć dopiero drugim solowym – ale każdy z krążków w dorobku Przybysz umacnia w przekonaniu, że jest ona wyjątkowo utalentowaną, pewną siebie i niezwykle wrażliwą wokalistką. 

Niejednokrotnie udowadniała, że nie boi się eksperymentowania i najróżniejszych współprac – jej twórczości nie brakuje przemyślanych tekstów, dzięki czemu muzykę docenia również wymagający słuchacz.

W albumie znajdziemy teksty nawiązujące do najważniejszych wydarzeń z życia wokalistki – “kontrowersyjnego” wywiadu czy Czarnych Protestów, które wspiera. To także manifest, w którym zwraca uwagę na więzy rodzinne i najbliższe osoby i jak ważne jest pielęgnowanie tych relacji.

Kilka dni temu poznaliśmy kolejny singiel promujący najnowsze wydawnictwo. Czarny jest klimatycznym klipem, utrzymanym w głębokich barwach, który idealnie komponuje się z tekstem.

 

“Koledzy z zespołu od początku śmiali się z tekstu „Poruszam płetwą(…)” a mi od początku chodziło o bycie głęboko pod wodą jak wieloryb, którego kiedyś widziałam na Islandii, i trzeba było policzyć powoli do 12 zanim, wynurzając się, robił wdech…

Szczęśliwie trafiłam na Sebastiana Gorgola, podróżnika, który przemierza świat z aparatem i kamerą śladami tych cudnych stworzeń..
To przy okazji wielka frajda ponownej pracy z Bartem Pogodą, legendarnym wręcz człowiekiem od podróży i pięknych zdjęć.”


Więcej:

Natalia Przybysz na Facebooku

Małgorzata Soboczyńska

Wiele razy w życiu wybrałam zły kierunek, ale w końcu dotarłam tam, gdzie być powinnam. Studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną, a tu spełniam muzyczne marzenia.

Inspirują mnie Ralph Kaminski, Coldplay, Kortez, Paweł Domagała, LemON – czyli w wielkim skrócie muzyka wrażliwa. Ale jestem otwarta na wszystko co dobre, nie skreślam żadnego gatunku ani muzyka! I tym co wpada mi w ucho, dzielę się tutaj :)

Polub nas!

Reklama

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama