Mad-Music.pl

[PREMIERA] “Neverland” Natalii Moskal!

Natalia Moskal zadebiutowała ponad roku temu krążkiem o tytule Songs of Myself. Od tego czasu wokalistka pracuje nad kolejnym wydawnictwem, którego przedsmak mogliśmy właśnie usłyszeć – do serwisów streamingowych trafił wakacyjny utwór Neverland.

Neverland to utwór osobisty pod względem tekstowym, a dzięki rytmicznej i energetycznej stylistyce idealnie nadaje się na wakacyjny hit. Moskal wciąż nawiązuje do elektronicznych brzmień, które doskonale mogliśmy poznać na debiutanckim albumie, ale z drugiej strony utwór Neverland to brzmienia nawiązujące do amerykańskiego funku. To także zapowiedź kolejnego wydawnictwa Natalii, które planowe jest na jesień tego roku.

“Przy tworzeniu Neverland za inspirację służyły nam utwory James’a Browna, Janelle Monae,
Prince’a czy Bruno Marsa. Przy płycie sięgnęliśmy z do lat 80. i 90, a teraz chciałam wrócić do brzmień jeszcze wcześniejszych, które były
mi bliskie, kiedy byłam jeszcze nastolatką.

Tekst Neverland porusza kwestię dylematów i
wyborów, przed którymi staje młody człowiek, wkraczając w dorosłość, temat u mnie bardzo
aktualny. Wolałabym trafić zatem do takiej Nibylandii, w której się zwyczajnie nie dorasta.”


Więcej:

Natalia Moskal na Facebooku

Avatar

Małgorzata Soboczyńska

Wiele razy w życiu wybrałam zły kierunek, ale w końcu dotarłam tam, gdzie być powinnam. Studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną, a tu spełniam muzyczne marzenia.

Inspirują mnie Ralph Kaminski, Coldplay, Kortez, Paweł Domagała, LemON – czyli w wielkim skrócie muzyka wrażliwa. Ale jestem otwarta na wszystko co dobre, nie skreślam żadnego gatunku ani muzyka! I tym co wpada mi w ucho, dzielę się tutaj :)

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!