Mad-Music.pl

[PREMIERA] “Pergamin” Swiernalisa

Swiernalis zadebiutował pod koniec 2016 roku – szybko zdobywając uznanie a to dlatego, że jego krążek Drauma nie wpisywał się w żadne schematy. Najnowszy utwór to zupełnie inna ścieżka na drodze wokalisty, dzięki której już teraz jesteśmy pewni, że warto czekać na jego drugie wydawnictwo.

Debiutancki krążek został przedstawiony w mrocznej, ale melancholijnej odsłonie, która symbolizowała rozliczenie się muzyka z przeszłością. Pergamin to kartka papieru w nowym rozdziale życia Swiernalisa – elektroniczne dźwięki powodują, że forma ewoluuje wraz z treścią.

W klipie widzimy fantastyczną wizję świata, która zostaje zaburzona. Nie brakuje w nim symbolicznej kruchości i łatwopalności tytułowego Pergaminu. 

“To mój nowy utwór, zapowiadający całkowicie nowy materiał. Pergamin jest to piosenka o pożądaniu, o konfrontacji energii posiadanej przez ludzi. O wędrówce człowieka przez życie, Wszechświat i przypadki. O doświadczaniu kosmosu zdarzeń, które rządzą życiem ludzi.”


Więcej:

Swiernalis na Facebooku

Avatar

Małgorzata Soboczyńska

Wiele razy w życiu wybrałam zły kierunek, ale w końcu dotarłam tam, gdzie być powinnam. Studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną, a tu spełniam muzyczne marzenia.

Inspirują mnie Ralph Kaminski, Coldplay, Kortez, Paweł Domagała, LemON – czyli w wielkim skrócie muzyka wrażliwa. Ale jestem otwarta na wszystko co dobre, nie skreślam żadnego gatunku ani muzyka! I tym co wpada mi w ucho, dzielę się tutaj :)

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Invalid OAuth access token.

Reklama