Przedpremierowy sukces „Bombsite A” (Remo, Gimper i MAMiKO)!

Remofere_-_cover

Bombsite A to kolejne muzyczne wcielenie Remo i jego gości! Tym razem w elektryzującej piosence pojawili się: popularny youtuber – Gimper (występujący jako Gimpson) i znana modelka oraz osobowość internetowa – Mamiko (występująca jako MAMiKO). Teledysk nawiązuje swoją fabułą do modnej wśród młodzieży gry CS:GO. Gościnnie pojawia się także Piotr IZAK Skowyrski – ceniony w środowisku streamer gry.

Oficjalna premiera wideoklipu zaplanowana jest na 24.09.2015, godz. 18:00, jednak piosenka do której powstał teledysk, odnosi już pierwsze sukcesy w sieci! – znalazła się na 1. miejscu najchętniej ściąganych utworów w iTunes. Zwiastun do klipu jest aktualnie najczęściej oglądanym filmem w serwisie YouTube.

Bombsite A” to kolejny singiel zapowiadający premierę albumu RemoRemofere„, która odbędzie się w piątek – 25.09.2015! Wydawnictwo składa się z dwóch płyt CD. Na pierwszej z nich znajdzie się 17 utworów. Do współpracy przy nich Remo zaprosił wielu wykonawców. Na płycie usłyszymy m.in. popularnych youtuberów – Jana Dąbrowskiego (ponad 73 miliony wyświetleń filmów w serwisie YouTube!), idoli nastolatków – Sylwię Przybysz i Jeremiego Sikorskiego oraz pozostałych artystów, którzy odnieśli liczne sukcesy na scenie muzycznej. Druga płyta to idealna propozycja na wszelkiego rodzaju imprezy, ponieważ zawiera 17 utworów zmiksowanych w jeden set!