PRZEDSPRZEDAŻ! – Płyta HCR-a wraz z unikatową koszulką!

hcr_okladka album_small

Na platformie NuPlays ruszyła przedsprzedaż najnowszego albumu wrocławskiego rapera HCR. Wydawnictwo „Lepszym człowiekiem” promują single (Tego mi brakuje, KaliforniaKamp,Lepszym Człowiekiem), a  płytę można  zamówić jako CD z autografem lub pakiet CD + koszulka. UWAGA: Edycja Limitowana!

HCR (Piotr Szot) to wrocławski raper związany z kulturą hip-hopu już od lat 90-tych. „Lepszym człowiekiem” to pierwszy długogrający album HCR-a. W równym stopniu zainspirowany kalifornijskim g-funkiem (2Pac, Snoop Dogg), co nowojorską klasyką gatunku (Wu-Tang Clan, 50 Cent). HCR stawia na pozytywny przekaz i składa hołd kulturze hip-hop. Jednak dzięki melodyjnym refrenom i świeżym brzmieniom jego zakorzenione w hip-hopowej tradycji utwory są przystępne dla szerokiego grona słuchaczy. HCR mawia, że dzięki muzyce staje się lepszym człowiekiem.

POSŁUCHAJ NAJNOWSZEGO SINGLA !

https://sonymusicpoland.lnk.to/ZDBS

Płyta CD pt. „Lepszym człowiekiem” z autografem HCR-a dostępna jest w serwisie NuPlays w cenie 34,99 zł

T-shirt cenie  80 zł

Premierowy zestaw CD + T-shirt w cenie 105 zł  

 

Preorder w NuPlays – jak to działa?

NuPlays to platforma online dla branży muzycznej.

Oferta dodana na NuPlays może być kierowana zarówno do fanów w Polsce jak i za granicą, ponieważ jest automatycznie tłumaczona na język angielski i dostępna na anglojęzycznej  wersji serwisu nuplays.com. System umożliwia odbieranie płatności w PLN, USD, EUR i GBP, a środki są automatycznie i w czasie rzeczywistym przekazywane na konto artysty.