RAURY – guru amerykańskich hipsterów nagrał hit porównywalny do 'Kids” MGMT!

Raury - All We Need Album Artwork

Tak jak 7 lat temu progresywny zespół rockowy MGMT zaskoczył wszystkich radosnym, tanecznym więc singlem „Kids”, który z miejsca stał się przebojem na całym świecie, tak w 2015 rok podobną niespodziankę zrobił Raury. Ten amerykański raper i wokalista, znany głównie z eklektycznego, folkowego brzmienia na nowym singlu zaprzągł do współpracy Toma Morello – gitarzystę legendarnego Rage Against The Machine i Audioslave. Efektem jest melodyjny, wpadający w ucho kawałek „Friends” , z którym zapoznać można się pod TYM adresem. Co ciekawe, klip do kawałka postał podczas spontanicznej podróży Raury’ego przez Stany Zjednoczne, w czym dzięki Twitterowi na bieżąco pomagali mu jego fani.

Debiutancki, ukazujący się rok po świetnie przyjętym przez trendseterów i opiniotwórcze media mixtape ‘Indigo Child’ album „All We Need” to jedno z ważniejszych tytułów zbliżającej się jesieni. Wyprodukowany przez takie sławy jak Danger Mouse czy Jacknife Lee, krążek zawiera kolaboracje z takimi artystami jak m.in. z były członek Wu Tang Clan RZA, Big K.R.I.T. czy wspomniany już Tom Morello.

Album Raury’ego ukaże się na płycie CD na początku listopada a w wersji cyfrowej dostępny będzie już 16 października (zamów ziTunes już teraz). Oprócz „Friends” innym ujawnionym utworem z tego wydawnictwa jest także „Devil’s Whisper”.”.

 

Tracklista:
1. All We Need
2. Revolution
3. Forbidden Knowledge (Feat. Big K.R.I.T.)
4. Woodcrest Manor II
5. Cpu (Feat. RZA)
6. Devil’s Whisper
7. Peace Prevail
8. Crystal Express
9. Love is Not a Four Letter Word
10. Her
11. Trap Tears” (Feat. Key!)
12. Mama
13. Kingdom Come
14. Friends (Feat. Tom Morello)