Recenzja: Chris Brown x Tyga – Fan of a Afan: The Album

INFO:

Artysta: Fan Of Afan: The Album
Tytuł: Chris Brown x Tyga
Premiera: 24 lutego 2015
Wytwórnia: RCA Records Label, Sony Music
Gatunek: Hip-Hop, R&B
Najlepsze piosenki: Westside, Ayo, Lights Out

Tyga-Chris-Brown1-1050x700

Gdy w 2011 roku amerykański piosenkarz Chris Brown i raper Tyga wydali wspólny mixtape „Fan Of Afan” wszyscy ich fani przepowiadali wspólny album. Jak widać trafnie. Po czterech latach pracy artystów ukazała się ich pierwsza, wspólna płyta pod nazwą „Fan Of Afan: The Album„, której tytuł w porównaniu do mini albumu nie zmienił się prawie w ogóle.

Przyznam się że nie słuchałem wcześniejszego owocu współpracy amerykanów dlatego postanowiłem zapoznać się nieco z ich wspólną twórczością poprzez nowe CD. Czy był to dobry wybór? Dla mnie decydowanie nie… Po pierwsze nie lubię Hip-hopu a w połączeniu z R&B dla mnie brzmi naprawdę poniżej zera.

Mimo iż moja opinia jest negatywna to doszukałem się w miarę dobrych kawałków, które dobrze mi się słuchało. Są nimi „Westside” rozpoczynające całe wydawnictwo, „Ayo” czyli singiel promujący płytę oraz „Lights Out”,w którym gościnnie usłyszymy Boose’a Badazz’a. W tych trzech piosenkach urzekł mnie rytm R&B, idealny wokal oraz „nie agresywny” rap.

 

W podsumowaniu dodam że jest to niestety najgorsza płyta jakiej dotąd słuchałem. Podejrzewam że nie przypadnie ona do gustu wielbicielom popu i innych, podobnych gatunków. Mimo to nie skreślam wydawnictwa zupełnie twierdząc Iż doskonała propozycja dla ludzi lubiących Hip-Hop. Szczerze mam nadzieje że Chris Brown powróci do swojego starego stylu i następnego albumu będę mógł posłuchać z przyjemnością.

Fan_of_a_Fan_The_Album

MOJA OCENA:

[yasr_overall_rating size=”large”]

OCENA CZYTELNIKÓW:

[yasr_visitor_votes size=”large”]

ODSŁUCH: