Mad-Music.pl
Zdj/Materiały prasowe

Rhys Lewis, jeden z najzdolniejszych wokalistów swojego pokolenia, prezentuje nowy singiel

 
TAG -->
Zdj/Materiały prasowe

Wokalista, mól książkowy, kucharz i miłośnik piłki nożnej – Rhys Lewis, jeden z najzdolniejszych wokalistów swojego pokolenia, prezentuje nowy singiel „When Was The Last Time?”.

Pianino i charakterystyczny wokal Lewisa sprawiają, że ballada od razu zapada w pamięć. Kameralny tekst sprawia, że mamy wrażenie, jakby Rhys zwracał się bezpośrednio do nas.

„When Was The Last Time?” to wyjątkowy kawałek o rozstaniu, ponieważ dotyczy tego momentu tuż przed tym, gdy w głowach pary pojawi się myśl o rozstaniu. – Ten moment, kiedy w smsach zaczyna brakować buziaków albo przestaje mówić „dobranoc”, gdy idzie do łóżka. Powoli łączysz dowody, które zapowiadają najgorszy scenariusz – wyjaśnia wokalista. Klip do singla wyreżyserował Mike Baldwin, który w przeszłości współpracował m.in. z Anną Calvi czy Frankiem Turnerem.

Liczba streamów katalogu Rhysa Lewisa to niemal 300 mln streamów. W 2020 cyfry na pewno wzrosną, bowiem artysta zapowiada wydanie kolejnych singli.

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Reklama

  •  
    TAG -->

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .
 
TAG -->

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama