Mad-Music.pl

“Rhythm Is A Dancer” w zaskakującej wersji! Sprawdź koniecznie!

Alex Chritensen – niemiecki DJ i producent, współtwórca m.in. hitu Das Boot wraz z The Berlin Orchestra prezentują wyjątkowy projekt – album, na który skłasa się 14 największych hitów tanecznych lat ’90 w symfonicznym wykonaniu. Przedsmakiem wydawnictwa jest rewelacyjna wersja wielkiego hitu Snap „Rhythm Is A Dancer”!

Na styku dwóch dekad – lat 80-tych i 90-tych w muzyce zdecydowanie przyszedł czas na zmianę. Kosztowną i dostępną dla nielicznych produkcję pop zastąpiło techno dance i kultura klubowa, które błyskawicznie  zdominowały scenę muzyczną. Hity powstawały w podziemiu – nie potrzeba już było do ich nagrywania drogiego sprzętu, wystarczył tani sampler, mikrofon, oryginalny głos i chwytliwa melodia.  Jednym z twórców nowego ruchu był prekursor muzyki techno – DJ Alex Chritensen – zagorzały propagator sceny techno dance i Euro – dance. Alex Chritensen najpierw porwał do tańca rodzime Niemcy, potem Europę, a w końcu cały świat swoim wydanym w 1990r. hitem Ritmo de la noche. Rok później Christensen założył zespół U96, który wyprodukował wielki hit – Das Boot, dziś już klasyk techno.

Teraz artysta postanowił zrealizować najambitniejsze i najbardziej wyjątkowe przedsięwzięcie w swojej dotychczasowej karierze. Razem z The Berlin Orchestra nadał zupełnie nowe życie aż 14 największym tanecznym hitom lat 90-tych. Alex Christensen specjalnie na potrzeby albumu skompletował 49-osobową orkiestrę – Berlin Orchestra, złożoną z najlepszych muzyków niemieckiej stolicy. Ponadto, obok orkiestry producent zatrudnił też najbardziej utalentowane młode wokalistki. Przedsmakiem wydawnictwa jest rewelacyjna wersja wielkiego hitu Snap „Rhythm Is A Dancer”!

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!