Rob Zombie – Nowy album 29 kwietnia

RobZombie_ElectricWarlock_Cover

The Electric Warlock Acid Witch Satanic Orgy Celebration Dispenser  to już szósty solowy album Roba Zombie. Album został wyprodukowany przez Zeussa i nagrany w Goathouse Studios. Wydawnictwo będące doskonałym dowodem na powrót formy ikony rocka, The Eclectic Warlock… powstało przy współpracy Roba z Johnem 5 (gitara), Piggy’m D (gitara basowa) oraz Ginger Fish’em (perkusja) i zostanie wydane 26 kwietnia 2016 przez Universal Music/T-Boy Records. Album będzie pierwszym solowym albumem studyjnym Roba Zombie od 2013 roku, kiedy to LP artysty Venomous Rat Regeneration Vendor zadebiutował na 7 miejscu listy Billboard 200.

Zgodnie z dotychczasowym trendem artystycznym artysty, graficzna strona albumu jest równie prowokująca, co jej warstwa muzyczna.  Okładkowy projekt Alexa Horleya po prostu trzeba zobaczyć, by zrozumieć, jak ważny jest dla kreacji artystycznej albumu. Sam Rob o nowym wydawnictwie powiedział: „Z całą pewnością  mogę powiedzieć, że jest to mój ulubiony album… Serio. Tak, wiem, że każdy pieprzony dupek tak mówi. Ale do tej pory jest to zdecydowanie nasz najmocniejszy, najbardziej popieprzony muzyczny potwór. Jeden utwór, zatytułowany „Well, Everybody’s Fucking in a U.F.O.” jest absolutnym pretendentem do zostania klasykiem Zombie! Od czasu Hellbilly Deluxe nie spędziłem tyle czasu nad składaniem albumu do kupy. Było warto.”

Aby uczcić wydanie nowego albumu, Zombie udostępnił bezpośrednią platformę przedsprzedaży fuckinginaUFO.com, skąd fani mogą zamówić płytę z wyprzedzeniem, a także kupić wyjątkowe produkty związane z wydawnictwem. W wiadomości do fanów Zombie stwierdził: „Tym razem nie tylko wydaję płytę tak, jak wszyscy inni – Ja przekazuję ją bezpośrednio ode mnie do WAS razem z toną innych limitowanych, ekskluzywnych super-śmieci jak produkty powiązane z nowym albumem, plakaty i szansa dla was do wystąpienia w produkcji „THE ELECTRIC WARLOCK ACID WITCH SATANIC ORGY CELEBRATION DISPENSER MOVIE!”

Jako legenda rocka i twórcy filmowego z unikatową wizją, Zombie nieustannie rzuca wyzwanie publiczności rozciągając granice muzyczne i filmowe. Sprzedał ponad 15mln albumów na całym świecie i jest jedynym artystą, który osiągnął niezaprzeczalny sukces zarówno w muzyce jak i sztuce filmowej, jako reżyser/scenarzysta sześciu filmów.

Szósty film Roba Zombie, niecierpliwie wyczekiwany obraz „31”, będzie miał swoją premierę już w tym miesiącu na Sundance Film Festival. W zeszłym roku, Zombie wydał także swój pierwszy od 8 lat album koncertowy SPOOKSHOW INTERNATIONAL LIVE, który składa się z 19 utworów wykonanych podczas docenianej przez krytyków trasy po Stanach Zjednoczonych z 2014 roku.

 

“The Electric Warlock Acid Witch Satanic Orgy Celebration Dispenser”

 1. The Last Of The Demons Defeated
 2. Satanic Cyanide! The Killer Rocks On!
 3. The Life And Times Of A Teenage Rock God
 4. Well, Everybody’s Fucking In A U.F.O.
 5. A Hearse Overturns With The Coffin Bursting Open
 6. The Hideous Exhibitions Of A Dedicated Gore Whore
 7. Medication For The Melancholy
 8. In The Age Of The Consecrated Vampire We All Get High
 9. Super-Doom-Hex-Gloom Part One
 10. In The Bone Pile
 11. Get Your Boots On! That’s The End Of Rock And Roll
 12. Wurdalak