Roo Panes w Polsce!

Roo muzyczną przygodę rozpoczął w 2012 roku, wydając serię EP–ek, które skradły serce słuchaczy – akustyczne dźwięki, przeplatające się z folkowymi brzmieniami natychmiastowo znalazły zachwycone grono fanów. Mamy gratkę dla polskich odbiorców, Panes po siedmiu latach tworzenia pojawi się na koncercie w Niebie!

Brytyjski twórca od pierwszych nut ujmuje prostotą i szczerością przekazu, któremu towarzyszy gama poruszających emocji. Niski głos wokalisty idealnie współgra z poetyckimi balladami, a ich klimat dopełniają gitarowe brzmienia. Little Giant promował utwór Tiger Striped Sky, który w serwisach streamingowych został odtworzony ponad sto milionów razy.

Dwa lata po udanym debiucie Roo wydał drugie wydawnictwo, które okazało się być również strzałem w dziesiątkę –wyświetlenia Lullaby Love, pochodzącego Peperweights, także liczy się w milionach. Muzyk wydał właśnie trzeci krążek, który w ramach promocji zaprezentuje w warszawskim Niebie dzięki współpracy z fource.pl. Wyjątkowo intymne utwory, które znajdują się na Quiet Man, muzyk zaprezentuje 24 listopada.


Więcej:

Roo Panes na Facebooku