Mad-Music.pl

Rustykalny Cyrk – nowa płyta Dominiki Barabas

rustykalny-cyrk-okladka

„Rustykalny cyrk” to tytuł trzeciego albumu Dominiki Barabas, na którym artystka przekornie łączy akustykę z elektroniką i żongluje różnorodnymi emocjami. Nic tu nie jest oczywiste, a najwięcej kryje się pod powierzchnią dźwięków i słów. Płytę promuje singiel „Andy”, który artystka zaprezentuje na Festiwalu w Opolu podczas koncertu SuperPremiery 2016.

„Rustykalny cyrk” to projekt w pełni autorski – wszystkie teksty i muzykę napisała Dominika Barabas. Poszukiwanie, szaleństwo aranżacyjne, niezliczona ilość ciekawych instrumentów, przenikający przekaz tekstu i fuzja brzmień – to wszystko wciąga słuchacza w wyjątkowy muzyczny świat.  Słowo i muzyka to równorzędni partnerzy w opowiadanej na płycie historii, w której główną rolę grają emocje.

Album zapowiedział singiel „Andy”, który artystka wykona podczas zbliżającego się Festiwalu w Opolu w koncercie SuperPremier 2016.

Dominika Barabas: wokale, klawisze, smyczki, małe instrumenty, produkcja muzyczna
Mateusz Brzostowski: perkusja, elektronika, produkcja muzyczna
Piotr Pawlus: gitary
Michał Francuzik: gitara basowa
Grzegorz Piasecki: kontrabas

Wydawca: Agencja Muzyczna Polskiego Radia

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama