Mad-Music.pl

Rusza wiosenna trasa koncertowa Michała Łanuszki Łanuszka/Cohen

Michal_Lanuszka_baner

 

Michał Łanuszka w kwietniu 2015 roku, odwiedzi 5 polskich miast, promując krążek Łanuszka/Cohen. Album ukazał się w listopadzie 2014, znalazło się na nim 11 piosenek Leonarda Cohena w przekładach autorstwa Michała Kuźmińskiego.

Podczas trasy koncertowej sprawdzone kompozycje wybrzmią na żywo w nowych aranżacjach. Do głosu dojdzie w nich cała czułość, ironia i pikanteria twórczości kanadyjskiego barda, ale też objawi się pełnia osobowości artystycznej Michała Łanuszki.

Łanuszka stawia na esencję i autentyczność przekazu – spotykając się z publicznością sam na sam, przejmie cały ciężar obcowania nie tylko z materiałem muzycznym, ale też z emocjami odbiorcy.

Intymna atmosfera i współudział w ponownym odkrywaniu cohenowskich historii to nieodłączne elementy artystycznej przygody, które odkryje każdy, kto tylko postanowi wziąć w niej udział.

 

10.04  Połajewo ( Gorzelnia 505 )

12.04 Poznań ( Pod Pretekstem )

18.04 Gdańsk ( Klub Muzyczny Dobry Wieczór )

26.04 Kraków ( Klub Drukarnia )

28.04  Wrocław ( Stary Klasztor )

 

Bilety do nabycia w klubach oraz na eBilet.pl

Zapraszamy na niecodzienny i wyjątkowy koncert !

Źródło: My Music

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!