Samara prezentuje utwór „Niebo”

Nowy utwór Samary – „Niebo” przynosi nam historię chwilowego zejścia z właściwego toru, zatracenia się w używkach i nocnym życiu miasta.

Polska wokalistka w utworze postanowiła przyjąć rolę osoby, która wyciąga pomocną dłoń i oferuje drugą szansę, mimo wszystkich trudności. Choć tekst może być interpretowany na wiele różnych sposobów, to właśnie ta uniwersalność czyni go pięknym i niejednoznacznym.

Pierwotna wersja utworu „Niebo” różniła się od ostatecznej wersji. Samara bardzo dbała o to, aby oddać w nim swoją wrażliwość. Wokalistka zdecydowanie chce, aby słuchacze dostrzegli jej autentyczność i uczucia, które wpisała w każdą linię tekstu.

„Niebo” to również zapowiedź nadchodzącej epki, o czym Samara po raz pierwszy informuje na portalu Mad-Music.pl. Jest to świetna wiadomość dla fanów, którzy nie mogą doczekać się więcej utworów od tej utalentowanej artystki. Z niecierpliwością oczekujemy premiery całej epki i nie możemy się doczekać, jakie emocje i historie przyniesie nam Samara w kolejnych utworach.