sanah i jej najbardziej wyczekiwany utwór ostatnich miesięcy!

„Gdzie ten marcepan?”, „dziś marcepan?”, „o nie moja panno, dajesz marcepan albo przestaniemy się koleżankować”, „ja tu nie śpię, a marcepanu jak nie było, tak nie ma” – to zaledwie kilka z tysięcy komentarzy, które regularnie pojawiają się pod postami sanah. Artystka postanowiła więc nie trzymać dłużej w niepewności swoich fanów – „Marcepan” jest już dostępny we wszystkich serwisach cyfrowych!

Oddaję w Wasze ręce „Marcepan”! Długo czekałam, żeby Wam go pokazać. Mam nadzieję, że Wam będzie smakować 

powiedziała sanah

Część szczęśliwców miała okazję obejrzeć teledysk jeszcze dzień przed premierą. Artystka zaprosiła swoich fanów do kina, gdzie na dużym ekranie, jako pierwsi, razem z nią mogli zobaczyć klip do „Marcepanu”.

sanah to najczęściej słuchana artystka w polskich stacjach radiowych oraz w największym serwisie streamingowym – Spotify. Na swoim koncie ma kilkadziesiąt diamentowych, platynowych i złotych płyt, 2 Fryderyki (6 tegorocznych nominacji) i, jako pierwsza artystka w historii, 3 Bestsellery Empiku z rzędu (album roku pop i rock). Wśród najważniejszych wydarzeń 2022 warto wymienić wydanie 2 albumów („Uczta” i „sanah śpiewa Poezyje”), którym w dniu premiery przyznano status platynowych płyt.

sanah w tym roku wystąpi na 3 koncertach stadionowych. Pierwszy odbędzie się na Stadionie Śląskim 15 sierpnia, następnie artystka pojawi się w Gdańsku (8 września – SOLD OUT), a 2 tygodnie później w Warszawie na PGE Narodowym. Łącznie wystąpi dla ponad 170-tysięcznej publiczności!