Fot. Materiały prasowe

Sarcast – nowy utwór, album jeszcze w tym roku!

„Jerycho” to tytułowy utwór drugiego koncept-albumu duetu Sarcast, którego premiera odbędzie się w tym roku. Sarcast stawia nim sprzeciw wobec brudnego, upolitycznionego, odhumanizowanego świata nawiązując do upadku Jerycha – miasta grzechu, w którym wszystko było przeklęte, potępione i skazane na zagładę. 

Utwór „Jerycho” swoją treścią ma zwrócić uwagę na to, że niezależnie od czasów – musimy mierzyć się z podobnymi problemami, wynikającymi głównie ze słabości ludzkiej natury.

Autorem mashup’u video jest Marcin Czerwiak (eLJot) z Improbros.

Sarcast – kim są?

Sarcast to projekt, który zrodził się na Kaszubach. Fundamentem grupy jest duet tworzony przez: Łukasza Sowińskiego (teksty/wokal) oraz Michała Lange (produkcja muzyczna/wokal). Styl muzyczny Sarcast definiuje połączenie brzmień elektronicznych z hiphopowym groovem i tekstami, które uniwersalne wartości zamykają w przystępnej, łatwo przyswajalnej formie. Mimo tego, że materiał w odbiorze jest intensywny… – pozostawia słuchaczowi niedosyt, który co rusz prowokuje do ponownego wyruszenia w podróż, która prowadzona jest przez muzykę Sarcast.