SARSA PRZEDSTAWIA CARMEN GORSZĄ NIŻ CAŁE ZŁO

Promocja nadchodzącego albumu Sarsy nie ustaje. Po sukcesie „Zakryj” poznajemy „Carmen”.

Singiel „Carmen” jest muzyczną i wizualną kontynuacją singla „Zakryj„, który osiągnął pierwsze miejsce airplay w Polsce, i którego teledysk cieszy się blisko 20 milionami wyświetleń.

Trzecia płyta Sarsy jest jedną z najbardziej wyczekiwanych premier 2019 roku. Zapowiada się niesamowicie! Nowy utwór wyraźnie ciągnie inspirację z opery Georges’a Bizeta i jej podstawy – noweli Prospera Mériméego o tym samym tytule. Historia opowiada o pięknej Carmen, w której bez wzajemności zakochuje się żołnierz José. Niesiony miłością spada na dno.

Co o piosence mówi artystka?

Utwór Carmen to bardzo osobista kompozycja. Carmen jest uosobieniem miłości dramatycznej, toksycznej. Miłości, która jest skrajna przez co bardzo intensywna i inspirująca. Taka miłość często może wciągnąć na samo dno. To nie zawsze musi być miłość między dwojgiem ludzi bo 'Carmen’ może być miłością do używek, czy ekstremalnych doznań, które na dłuższą prowadzą do destrukcji

Tej pięknej, osobliwej kompozycji niesionej poetyckim tekstem i orkiestrową aranżacją towarzyszy, oddające artyzm, graficzne wideo. Artystka przykłada dużą wagę do wizualizacji swojej muzyki, tak aby uczynić ją dostępniejszą osobom głuchym i niedosłyszącym. Jak sama podkreśla: „muzyka to nie tylko dźwięki… to kolory, symbole, obrazy…”.

Niezmiernie cieszymy się na ten ambitny i zacierający bariery projekt!