Mad-Music.pl

Sean Paul & David Guetta – Mad Love – Premiera singla!

Legenda dancehallu, laureat Grammy, uwielbiany twórca hitów, niezwykły Sean Paul, który ostatnio otrzymał wyróżnienie za sprzedaż 26 milionów płyt, nawiązał współpracę z mistrzem stadionowych przebojów, Davidem Guettą. Razem przygotowali singel „Mad Love”.

Za produkcję nagrania odpowiada Guetta, a gościnnie śpiewa w nim wschodząca meksykańsko-amerykańska gwiazda – Becky G. Artystka w USA odniosła już niemały sukces za sprawą piosenki „Mayores”. Tuż przed Świętami utwór „Mayores” zdetronizował „Look What You Made Me Do” Taylor Swift i stał się najchętniej oglądanym klipem na YouTube w 2017 roku. Obecnie teledysk ma już blisko miliard odsłon.

Od dwóch lat trwa nieprzerwane pasmo sukcesów Seana Paula. Ostatnio za sprawą singla “Body” z udziałem popularnego hiphopowego tria z Atlanty, Migos. Wcześniej był międzynarodowy przebój “No Lie” z Dua Lipą, a nie można zapominać też o “Tek Weh Yuh Heart” z Toryem Lanezen czy współpracy z Clean Bandit przy numerze “Rockabye”, który spędził 9 tygodni na szczycie listy przebojów w Wielkiej Brytanii. Do tego wszystkiego należy dodać światowy superhit “Cheap Thrills” z Sią. Możną więc powiedzieć, że w ostatnim czasie Sean Paul jest stałym bywalcem najwyższych pozycji list przebojów.

Sean Paul to bez wątpienia jeden z najbardziej rozpoznawalnych głosów i artysta, który od lat dostarcza kolejne hity. W 2002 roku ukazała się jego druga, jak się miało okazać przełomowa płyta „Dutty Rock”. Promowany przebojowymi kawałkami „Gimme The Light” i „Get Busy” album dwukrotnie pokrył się platyną w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. W 2006 singel “Temperature” osiągnął status poczwórnej platyny w USA za sprzedaż ponad 4 milionów egzemplarzy.

W trakcie swojej kariery Sean Paul współpracował z największymi gwiazdami, wśród których znaleźli się Beyoncé, Rihanna, Nicki Minaj, Busta Rhymes, Sia, Kelly Rowland, Enrique Iglesias i 2Chainz. Realizował też wspólne projekty z uznanymi twórcami reggae i dancehallu jak Damian „Junior Gong” Marley, Chi Chi Ching, Mr. Vegas, Beenie Man, Ding Dong, Future Fambo oraz Tami Chynn.

Sean Paul to zresztą nie tylko wokalista ze szczytów list przebojów, ale i ceniony producent, który pracował przy nagraniach wielu jamajskich artystów.

Latem Sean Paul wyruszy w trasę koncertową po Europie. Szczegółowe informacje i konkretne daty występów zostaną podane wkrótce.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!