„Second Chance” – Olivia Addams z kolejnym utworem o ważnym przesłaniu

Olivia Addams – artystka, która na dobre zadomowiła się na europejskich listach przebojów, przedstawia światu swoją nowość: „Second Chance”. To bardzo emocjonalny utwór i, do czego Olivia zdążyła nas już przyzwyczaić, kolejne ważne przesłanie – tym razem o przebaczaniu.

Artystka podbiła serca fanów hitami takimi jak: „Stranger”„Heart Attack” czy „Never Say Never”, łączącymi taneczne produkcje z ważnymi, życiowymi tematami: od nękania i zdrowia psychicznego po wyjątkowe historie miłosne. „Second Chance”, jak podpowiada sam tytuł, to piosenka o drugiej szansie, którą dajemy ukochanej osobie – nawet jeśli wiemy, że to może się po prostu nie udać.

Z czasem nauczyłam się, że w miłości trzeba być odważnym. Moim zdaniem, dawanie ukochanej osobie drugiej szansy nie jest aktem poświęcenia, a odwagi. Co prawda bardzo szalonym, ale też takim, który może przynieść prawdopodobnie najpiękniejszą historię miłosną. I „Second Chance” opowiada właśnie o tym. O dawaniu drugiej szansy z nadzieją, że koniec końców będzie warto

powiedziała Olivia Addams

Olivia Addams jest jedną z nielicznych rumuńskich artystek, którym w bardzo krótkim czasie udało się osiągnąć międzynarodowy sukces. Olivia zyskała niezwykłą popularność m.in. w Polsce, gdzie miała okazję wystąpić na licznych scenach, a jej utwory pobiły listy przebojów największych stacji radiowych.

„Stranger”, „Are We There?”„Never Say Never”, czy „Fool me once” to tylko niektóre z piosenek artystki, które zyskały międzynarodowy rozgłos. Niedawno Olivia wydała także „Scrisori în minor” i „Răsărit perfect” – pierwsze dwa single w języku rumuńskim, które przedstawiły ją w zupełnie nowym świetle.