Sigrid – debiutancki album „Sucker Punch” już dostępny!

W sklepach i serwisach cyfrowych można znaleźć już „Sucker Punch” – debiutancki album Sigrid, zwyciężczyni prestiżowego plebiscytu BBC Sound of 2018.

W ciągu ostatnich dwóch lat mogliśmy podziwiać rozkwit niesamowitego talentu w osobie Sigrid. Pochodząca z małego miasteczka Ålesund w Norwegii dziewczyna z wielkim umysłem, osobowością i głosem. Niepokorny pop artystki zyskał rozgłos na całym świecie za sprawą „Don’t Kil My Vibe”, kawałka, który wspaniale uchwycił ducha czasu, wielkiego przeboju „Strangers” i wreszcie EP-ki „RAW”.

8 marca do sklepów i serwisów cyfrowych trafił pełnowymiarowy debiut artystki – album „Sucker Punch”. – Są tam ballady, piosenki o przyjaźni, o kimś, w kim się podkochiwałam, są też utwory o przemyśle muzycznym. Tematem jest brak tematu. Pop to tak szeroki gatunek, że czułam wielką wolność i przestrzeń mogąc zrobić utwory dokładnie o tym, o czym chciałam – tłumaczy Sigrid.

Sigrid jest zwyciężczynią prestiżowego plebiscytu BBC Sound of 2018. Zagrała na największych festiwalach świata, w tym Glastonbury i Coachelli. Wystąpiła na wręczeniu Pokojowej Nagrody Nobla, jak również w programach „Later… with Jools Holland” czy „The Graham Norton Show”. Na koncie ma już ponad 570 milionów streamów. Polscy fani mieli okazję zobaczyć Sigrid po raz pierwszy na żywo na zeszłorocznej edycji Open’er Festivalu. W kwietniu norweska gwiazda pop wystąpi w Krakowie jako support przed Maroon 5.