Mad-Music.pl

SKOWYT PRZECIWKO TANDECIE – PREMIERA TELEDYSKU

Skowyt_okladka_Corrida

Poznajcie  najnowszy teledysk  do utworu „Tandeta” zespołu Skowyt. Klip promuje świetnie przyjętą płytę „Corrida” wydaną w czerwcu tego roku przez Fonografikę.

Tandeta uderza w banał rzeczywistości, która nas otacza. W sztuce, polityce, korporacyjnym bełkocie reklamowym. Cały ten syf, którym zasypana jest nasza kultura”. – mówi Ługi, wokalista i tekściarz Skowytu – „W tym sensie numer idealnie reprezentuje album Corrida, który jest przecież ostrym, pełnym treści i emocji krążkiem. Prawie każdy numer na płycie opowiada o walce o normalność. Numer i teledysk do niego to właśnie taka próba strząśnięcia z siebie tego banału”.

Płyta „Corrida” została entuzjastycznie przyjęta przez fanów i recenzentów. Teraz Rock uznał ją za jedną z trzech najlepszych płyt kwartału, a pierwszy singiel „Playboy” przez kilka tygodni okupował playlisty m.in. Antyradia i radia Kampus. Zespół potwierdził swoją pozycję energetycznym i dzikim koncertem na Przystanku Woodstock dla kilku tysięcy fanów.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!