Mad-Music.pl

“Sky Full of Song” – posłuchaj nowej piosenki Florence + The Machine

Florence + The Machine, brytyjski zespół indie rockowy, bez żadnej zapowiedzi podzielił się zupełnie nowym utworem. Czy jest to zapowiedź nowego albumu grupy?

Już jest dostępna nowa piosenka Florence + The Machine, która została nazwana “Sky Full of Song”. Kompozycja została nagrana z okazji dnia Record Store Day i niestety nie zapowiada kolejnej płyty grupy. Ale już niedługo możemy spodziewać się pierwszego singla z nadchodzącego krążka, ponieważ premiera “High as Hope” (tak, to tytuł albumu) już 29 czerwca 2018 roku. Do “Sky Full of Song” powstał także teledysk w reżyserii A.G. Rojas.

“To piosenka, która spadła mi prosto z nieba. Czasem, gdy występujesz na scenie, wchodzisz w swoisty stan uniesienia i ciężko później zejść na ziemię. O tym właśnie jest ten numer. O uczuciu, które cię rozdziera, o pędzie w górę, poza swoje granice, o tym, jak chcesz, żeby ktoś cię przytrzymał, nie pozwolił ci odlecieć, pomógł wrócić do bycia sobą. To niesamowite, iście niebiańskie a zarazem naznaczone samotnością uczucie” – mówi Florence Welch, wokalistka zespołu.

Przypomnijmy, że Florence + The Machine w tym roku wystąpią w Polsce i to już niedługo. Band pojawi się na Orange Warsaw Festival 2 czerwca 2018 roku.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Invalid OAuth access token.

Reklama