Słodka niespodzianka od Harry’ego Stylesa, czyli „Watermelon Sugar”

Harry Styles definitywnie odciął się od swojej twórczości z boysbandem i wyruszył w samotną podróż po bardziej alternatywnych ścieżkach – co przyznaję, wychodzi mu bardzo dobrze. Jego solowe wydawnictwa zdecydowanie różnią się od tych z przeszłości – są bardziej świadome, autentyczne i nowatorskie. 

Muzyk właśnie zaprezentował światu obraz do singla Watermelon Sugar, który nakręcony został jeszcze przed wybuchem epidemii. Choć mogłoby się wydawać, że w klipie nie ma nic spektakularnego to nie da się ukryć, że ma on niesamowity, letni klimat – który potęgują widoki pięknej plaży w Malibu. Teledysk ogląda się tym bardziej z przyjemnością, gdy żyjemy w czasach lockdownu.

Watermelon Sugar to kolejny singiel z albumu Fine Line, po Adore You – utworze, który podbił stacje radiowe oraz dotarł do 6. miejsca Billboardu. Album Harry’ego zadebiutował na pierwszym miejscu listy Billboard 200 oraz zdobył certyfikat platynowej płyty w Stanach Zjednoczonych. Watermelon Sugar, tak jak wszystkie pozostałe single z drugiego albumu wokalisty, zdobył już w Polsce certyfikat złotej płyty.


Więcej:

Harry Styles na Facebooku